КОНЦЕРТНА ВЕСНА І ЛІТО У ВРОЦЛАВІ

Вроцлав це культурне місто Нижньої Сілезії. Це справжній рай для любителів музики, театру, фільмів і мистецтва. Кожен рік багатий на прем'єри театральних вистав, художніх виставок, музеїв і концертів. Особливо музичні фанати можуть почути себе задоволеними, тому що відбувається багато концертів різних музичних напрямків.

МУЗИЧНА ВЕСНА
Найцікавішою музичною подією є Вроцлавська Маївка. Кожного року, протягом трьох перших днів травня, у місті відбувається черга концертів кількох десятків популярних польских і іноземних артистів, збираються цілі натовпи шанувальників і любителів хорошої музики. Вже кілька років першого дня Маївки робиться також спроба побити Гітарний Рекорд Гіннеса. Захід щорічно збирає кілька тисяч гітаристів, що грають разом пісню "Hey Joe".

Музична Маївка стала такою популярною, що в ній беруть участь не тільки мешканці Вроцлава, а також й багато інших людей з цілої Польщі. Вистачить тільки купити білет і забронювати місце у дешевому хостелі Вроцлава, щоб тішитися найкращою музикою і незабутньою атмосферою цієї події.

СВЯТКОВЕ ЛІТО
Наступні місяці також мають цілий ряд розваг і заходів. Особливо в вихідні в місті проводиться багато концертів і культурних заходів. Щось цікаве для себе знайдуть як дорослі, так і діти.
Також особливою популярністю користується дивовижне мультимедійне шоу фонтанів на Перголі. Багато людей з великим задоволенням також бере участь у проекціях фільмів на вроцлавському Ринку. У цей час у цьому місці створюється свого роду невеликий пляж з висипаним піском. У літній час також проводиться багато концертів на відкритому повітрі, виставок і ярмарок. Весь час працюють театр, опера і, звичайно, кіно, в яких проводяться, наприклад, тематичні марафони фільмів. Безліч забав чекає на найменших – організовують колонії і табори в місті, і багато ігор і зустрічей з цікавими людьми. Малюки, які будуть змушені провести літо в місті, звичайно, не будуть відчувати себе розчарованими.

КОМФОРТАБЕЛЬНИЙ І ДЕШЕВИЙ ХОСТЕЛ
Навіть, якщо Ви не проживаєте у Вроцлаві, то під час відпустки варто відвідати це місто на кілька днів. Якщо мова йде про недорогий хостел, то центр міста пропонує особливо широкий асортимент, проте, багато місць можна знайти також і в інших частинах міста.

 

Ukrainian

Leave a comment

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.