EUROPA NA WIDELCU

Ринкова площа у Вроцлаві це місце, де багато чого відбувається, де події йдуть один пр одному. Однією з таких подій є велике кулінарне свято "Європа на вилці", яке протягом 9 років проводиться на вроцлавській Ринковій Площі. Історія цього свята починається з перших, після Другої світової війни, вільних виборів, а саме 4 червня 1989 року. Безсумнівно, ця дата є однією з найважливіших подій у новітній історії Польщі.

У двадцяту річницю виборів мешканці Вроцлава зустрілися на Ринку і святкували отриману свободу за столом з діаметром 24м, де змогли скуштувати страви з різних країн Європейського Союзу. Ідея свята настільки сподобалася жителям міста, що до сьогодні має місце в календарі найбільших вроцлавських подій.
Роберт Макловіч і Петро Біконт – краще за всіх розбираються в хорошій їжі, і це наcправді вони вирішують кожен рік, які страви і які країни будуть представляти себе на ярмарку регіональних і європейських продуктів . Окрім можливості скуштувати делікатеси з різних куточків Європи, фестиваль "Європа на вилці" пропонує величезну кількість розваг для кожного під час проведення заходу.
Фестиваль проходить на початку червня і триває кілька днів. Цього року 31 травня розпочалося святкування "Європи на вилці". З першого дня і до кінця фестивалю триває ярмарок на вроцлавській Ринковій Площі, де в дерев'яних будиночках представлені не тільки продукти регіональні, але і продукти європейські. Також не забули і про найменших жителів міста, для них був підготовлений Марафон Міської Публічної Бібліотеки. Під час цього марафону, діти мали можливість прийняти участь в майстер-класах кулінарних і музичних, і могли зустрітися з авторами кулінарних книг. Фестиваль організував Кулінарну Ніч у Бібліотеці – діти раділи можливості ночівлі в бібліотеці, де в ночі дивилися фільми, грали, разом вечеряли і снідали. В кінотеатрах стартували фільми на кулінарну тематику, між іншим, це були "Чарлі і шоколадна фабрика", "Slow Food Story" або "Бенкет Бабетти".

Головним днем фестивалю стала суботу 3 червня. В суботу був парад шеф-кухарів, концерти і великий європейський бенкет. Шеф-кухарі вроцлавських ресторанів готували страви на сцені, страви з 18 країн, і кожен міг спробувати щось особливе. На завершення головного дня виступив Вроцлавський оркестр - Wroclaw Respect Оркестр зі своїми хітами.

Найдорожчою розвагою під час цієї події, безсумнівно, був Dinner in the Sky. На вроцлавській Ринковій Площі, на висоті 40 метрів, розмістили ресторан з найкрасивішим видом. У цьому ресторані одночасно можуть сидіти 22 людини, а також є додаткові місця для офіціанта, кухаря і бармена. Щоб побалувати себе смачними стравами в небі, вам доведеться витратити на це принаймні 183зл.
Dinner in the Sky - це унікальна можливість на незабутні емоції.

Кожен рік посли "Європи на Вилці" створюють щось нове та особливе, в цьому році було смачно, з нетерпінням чекаємо, що буде в наступному!

Ukrainian

Leave a comment

Filtered HTML

  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Allowed HTML tags: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Lines and paragraphs break automatically.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.